Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
NZOZ ZBM ZDROWIE

Półmaraton Bytomski

Lekarze, pielęgniarki oraz ratownicy medyczni z Przychodni ZBM Zdrowie udzielali pomocy medycznej, wykonywali inne zabiegi medyczne oraz transportowali poszkodowanych w bezpieczne miejsca. Nie tylko na trasie biegu i w punkcie kontrolnym, ale przede wszystkim na mecie biegu. W czasie trwania imprezy udzieliliśmy pomocy medycznej 16 osobom. Dziękujemy strażakom i policjantom za wsparcie w udzielaniu pomocy.

 

 

22 września 2013 NZOZ ZBM Zdrowie po raz trzeci zabezpieczał medycznie jedną z największych imprez w naszym mieście - 5 Bytomski Półmaraton. Organizatorzy przygotowali nie tylko dwa rodzaje tras (na 21,097 km i 10,0 km) , ale także biegi przełajowe dla dzieci, turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2004 - Miechowice Cup 2013 oraz zawody w formule nordic walking na dystansie 10,5 km. Lista osób zdeklarowanych w do wzięcia udziału w biegu wzrasta z każdym dniem.  


 NZOZ ZBM Zdrowie już po raz drugi  zabezpieczało medycznie największe Bytomskie masowe wydarzenie sportowe. 23 września 2012 o godzinie 11.00 ruszył 4 Bytomski półmaraton. 


 18 września 2011 NZOZ ZBM Zdrowie zabezpieczało medycznie największe Bytomskie masowe wydarzenie sportowe bieżącego roku czyli 3 Bytomski półmaraton. W biegu wzięło udział ponad 1030 osób.

ZBM Zdrowie prowadziło dwa punkty medyczne jeden stacjonarny na linii startu i mecie zawodów, drugi ruchomy w postaci karetki jadącej za biegaczami. Obstawę medyczną pełnił zespół pielęgniarsko lekarski pracowników Poradni ZBM Zdrowie. W czasie trwania imprezy udzieliliśmy pomocy około 20 osobom. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu. Każdy kto stanął na linii startu  był już zwycięzcą. Do zobaczenia na trasie 4 Bytomskiego półmaratonu. 

 

                   

Zdjęcia z 3 Bytomskiego półmaratonu oraz obstawy medycznej w/w wydarzenia tutaj.załączniki: rozmiar pliku
Artykuł o 3 Bytomskim półmaratonie290 kB
Podziękowania50 kB
Podziękowania49 kB
ZBM Zdrowie © 2011 | Prawa zastrzeżone
Płatności w naszych przychodniach możecie Państwo uregulować płacąc kartami płatniczymi: