Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
NZOZ ZBM ZDROWIE

Oferta Pracy

Oferty Pracy:

Jeśli jesteś zainteresowany, zainteresowana pracą w Zdrowiu wyślij swoje CV na poniższy adres email:

bwieczorek@zbmzdrowie.pl    Bartosz Wieczorek

W chwili obecnej poszukujemy osób na następujące stanowiska pracy:

Lekarz Okulista, Optometrysta - poszukujemy do współpracy okulistów, lekarzy w trakcje specjalizacji z okulistyki, optometrystów do pracy w Poradni Okulistycznej, Salonie Optycznym na terenie powiatu Tarnogórskiego. Wszelkich informacji udziela dr Bartosz Wieczorek tel. 607 080 402 lub  bwieczorek@zbmzdrowie.pl

Pielęgniarka - poszukujemy pielęgniarki z ukończonymi kursami z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego lub innymi kursami kwalifikacyjnymi. Wymagana umiejętność obsługi komputera  w tym poczty elektronicznej - obowiązkowo, programów typu Office oraz łatwe poruszanie się w sieci  internetowej. Mile widziane doświadczenie w pracy w Poradni.Znajomość programów obsługujących pracę w Poradni jest dodatkowym atutem. Oferujemy pracę w wymiarze pełnoetatowym w godzinach zmiennych od 7.00 do 21.00.  Praca w gabinecie zabiegowym, gabinetach specjalistycznych, rejestracji poradni. 

Jeżeli jesteś Rehabilitantem, Technikiem Radiologicznym, Elektroradiologicznym, Optykiem, Położną czekamy na Twoje CV.
 

 

                                                                                                                                                       

ZBM Zdrowie © 2011 | Prawa zastrzeżone
Płatności w naszych przychodniach możecie Państwo uregulować płacąc kartami płatniczymi: