Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
NZOZ ZBM ZDROWIE

Drużyna Piłkarska ZBM Zdrowie

Zaczynamy następny sezon piłki halowej 2011/2012 w składzie nieco zmienionym w porównaniu do poprzedniego. Mamy nadzieje że dzięki temu nasza pozycja w ligowej tabeli będzie o wiele wyższa niż w poprzednich sezonach.

Drużyna Piłkarska ZBM Zdrowie powstała w maju 2010. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiała w turnieju zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu OSIRCUP w rozgrywkach letnich. W chwili obecnej uczestniczymy w rozgrywkach halowych. Nasz aktualny terminarz rozgrywanych meczów, wyniki, znajduje się na stronie OSIRCUP.  W skład naszej drużyny wchodzi 20 zawodników:

Pomimo słabych wyników meczów na hali sportowej naszą waleczną postawę piłkarską zauważa coraz więcej osób i media interaktywne w tym lokalna telewizja Sfera TV.

1.  Artur Skraba
2.  Bartosz Wieczorek   
3.  Darek Flakus ( k )
4.  Krzysztof Spyra
5.  Chęciński Jakub
6.  Tomczyk Adam
7.  Sebastian Grabiński
8.  Lasek Marcin
9.  Ciupa Tomasz
10. Kowolik Tomasz
11. Brewko Andrzej
12. Osmulski Ryszard
13. Laskowski Krzysztof
14. Kasier Grzegorz 
15. Posłuszny Bogdan
16. Sobczak Robert
 
 


Dotychczasowe wyniki meczów na stronie www.osircup.pl

Nasza drużyna


Mimo niezbyt dużej ilości zdobytych bramek, lokalna prasa zainteresowała się  drużyną o największym sercu do gry z pośród biorących udział w rozgrywkach OSIRCUP czyli nami. Zauważono nasze zangażowanie i walkę na boisku. Poniżej pierwsza wzmianka prasowa o naszej drużynie :) pochodząca z Dziennika Zachodniego.

artykuł


ZBM Zdrowie © 2011 | Prawa zastrzeżone
Płatności w naszych przychodniach możecie Państwo uregulować płacąc kartami płatniczymi: